O mnie

Pracuję w branży piłkarskiej od 2010 r. Zbierałem doświadczenia robiąc transfery zarówno do polskiej ekstraklasy tak i zagranicę. Współpracowałem z czołowymi polskimi i zagranicznymi piłkarzami, trenerami, agentami piłkarskimi.

Od 2021 r. prowadzę również szkolenia mentalne, mediacje i doradztwo w zakresie relacji społecznych, zarządzania, oraz rozwoju zdolności przywódczych.

Pomagam ludziom stwarzać dobre relacje nawet w najtrudniejszych warunkach. Podczas szkoleń pomagam osobom zarządzającym, pracownikom, liderom aby mogli lepiej zrozumieć różne zachowania swoich podopiecznych, współpracowników, szefów, klientów, członków rodziny, aby potrafili przewidywać różne ich działania i skutecznie opracować strategię współpracy z każdą osobą. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce usługi.

Jestem absolwentem Akademii Katolickiej w Warszawie gdzie od 2019 do 2021 r. studiowałem teologię oraz psychologię małżeństwa i rodziny. Ponadto spędziłem wiele godzin na studiowanie historii, filozofii oraz różnego rodzaju psychologii – m.in. w zakresie budowania relacji w społeczeństwie, grupie, rodzinie.

Zebrałem również cenne doświadczenia w pracy z trudną młodzieżą w fundacji Akademii Przyszłości oraz zakładzie karnym dla nieletnich. Mam także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu młodych i dorosłych piłkarzy.

Prowadzę kariery piłkarzy i trenerów i pomagam im w rozwoju.

Moje piłkarsko-taktyczne szkolenia uzupełniają elementy i nawyki, których piłkarze często nie trenują w swoich klubach. Podczas indywidualnych szkoleń uczę zawodników m.in jak wykorzystać maksymalnie dobrze swoje umiejętności i jak maksymalnie szybko rozwijać swój potencjał. Po takim szkoleniu/analizie piłkarze wiedzą jak wytrenować nowe nawyki (myślowe i ruchowe), dzięki którym na boisku są bardziej świadomi, widzą więcej, grają lepiej. Trenerów uczę jak skutecznie przekazywać taką wiedzę piłkarzom.